SİNEKLİK SİSTEMLERİ

 

 

.

Pratik Sineklik ; Pratik Sineklik, pencerenize bant ile yapışan plastik bir çerçeve içinde kotex yardımı ile tutturulan bir tül sistemidir. İstendiğinde tül makinada yıkanabilir. Evinizde kendiniz de montaj yapabilirsiniz.

Stor Pencere Sinekliği ; Pencere Stor Sineklik Pencerenizde bulunan sinekliği açıp yan camların rahatça temizlenebilmesi kolaylığı sağlar. Pencere Stor Sineklik Hava koşullarına dayanıklı fiberglas tül otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından sinekliği kışın söküp başka bir yerde muhafaza etmemize gerek kalmaz. Pencere Stor Sineklik Ahşap, PVC, alüminyum pencerelere; gerek montaj öncesi, gerek montajdan sonra mevcut herhangi bir pencereye kolaylıkla uygulanır.

Menteşeli Kapı Sinekliği ; Kapılarda manuel olarak açılıp kapatılan bu sistemin yanında kendi kendine kapanan OTOMATİK MENTEŞELİ modeli de vardır. Siz kapıdan çıktıktan sonra kapının kapanma sertlik ayarının yapılmasına olanak sağlayan otomatik yaylı menteşesi de mevcuttur.

Kayar Sürgü Sineklik; Sürme kayar sineklik sistemi sürgülü kapılarda, kullanım yerinin dar olduğu durumlarda, yer teşkil etmeyen sürme sineklik sistemleri tercih edilir. Sürme sinekliklerde geniş kaliteli alüminyum profiller kullanılmakta ve yaşamınızda görüntü kirliliğine sebep vermemek için maksimum düzeyde görüntü ve estetik güzelliği sağlamaktadır.


ARA

WHATSAPP